Pension Residence - ubytování v Mohelnici 

Ubytování v Pensionu Residence si zamilujete

Pension Residence nabízí svým návštěvníkům ubytování v devíti jednolůžkových a osmnácti dvoulůžkových pokojích a apartmánu. Navíc jeden pokoj v pensionu je řešen jako bezbariérový, bez obav tedy mohou využít služeb Residence i tělesně postižení návštěvníci. Nejen pro ně je v budově připraven výtah.

Komfortně vybavené pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, ledničkou s minibarem, telefonem a možností připojení počítače s přístupem na internet. Samozřejmostí je moderní sociální zařízení (WC, sprchový kout nebo vana). Zajímavě jsou řešeny zejména útulné podkrovní pokoje.
Nejlépe se přesvědčíte na fotografiích níže.

Mimo pokoje se budete cítit rovněž skvěle

Na vaši zábavu je připravena společenská místnost s projekční velkoplošnou TV. V místnosti si ráno pochutnáte na výborné snídani, během dne jistě využijete některý z našich tipů na kulturní a sportovní vyžití. A večer můžete strávit v našem dobře zásobeném baru.

Postaráno je i o vaše automobily

Bezpečné parkování osobních automobilů je zajištěno na kamerou hlídaném a v noci uzavřeném parkovišti v areálu pensionu.

Prohlédněte si ubytování na fotografiích

Dvoulůžkový pokoj Podkrovní apartman Podkrovní apartman Koupelna se sprchovým koutem V každé koupelně je příruční fén Koupelna s vanou Dvoulůžkový pokoj Společenská místnost s projekční TV Komfortní sociální zařízení Na každém pokoji je TV Hlídané parkoviště Hlídané parkoviště

Vytisknout  |  nahoru

© REZIDENCE NOVA, s. r. o. | B&T Mohelnice s. r. o. | ubytování v Mohelnici | tvorba webových stránek Užitečnýweb.cz & ASI.cz